Poznaj opinie użytkowników na temat nauki z Englibotem! - Englibot

Opinie o nauce angielskiego z Englibotem

Zobacz, dlaczego warto!

Odbierz darmową lekcję

Oto, co nasi Użytkownicy napisali o nauce z Englibotem:

Nazwiska i zdjęcia Użytkowników są zakryte ze względu na przepisy RODO. Wszystkie komentarze zamieszczone na niniejszej stronie są zweryfikowane i pochodzą od byłych lub obecnych użytkowników Englibota, którzy opublikowali swoją opinię w serwisie Meta Facebook. Ze względu na tożsamość kont Meta Facebook i Meta Messenger (gdzie jest wykonywana usługa), mamy możliwość zweryfikowania, czy dana opinia rzeczywiście została wystawiona przez Użytkownika Englibota.

Korzystam! Dla mnie to idealne rozwiązanie. Brawo za pomysł i realizację.
Polecam. Uczę się od tygodnia i jest super. Szybko wchodzi do głowy.
Dzisiaj odbyłam 14 lekcję, jestem bardzo zadowlona. Założyłam zeszyt, spisuje wszystkie słowa, wyrażenia, odmiany, przykładowe zdania, głośno powtarzam po naście razy, uczę się! Znam niemiecki i rosyjski. Myślę, że z Englibotem niebawem zacznę komunikować się bez wstydu w języku angielskim. Polecam!
Uczę się kolejny miesiąc, jest ok, żadnych technicznych problemów. Lekcje wpadają codziennie o stałej porze na Messengera, nigdy nie zdarzyło się, że lekcji nie było. Komunikator jest bardzo miły i przyjacielski i nawet ma całą gamę pochwał za postępy! :) :) :)
Za mną druga lekcja :) Jestem zadowolona, wiecznie zajęta nie mam czasu, a ta apka jest dla mnie stworzona :D Dzięki i polecam!
Używam od kilku miesięcy. Jak dla mnie rewelacja!
Wykupiłam kurs, jestem mega zadowolona, każdemu polecam :)
Super lekcje. Jestem bardzo zadowolona. Polecam!
Jest mega! Właśnie też sobie wykupiłam lekcje ;)
Miło, na luzie prowadzone :) i co ważne - za niską cenę! (:
Witam. Forma nauki jest rewelacyjna :) Zaczynam od dzisiaj!
No zaczęłam :D Dla mnie to dobre, że lekcje są krótkie, bo można sobie utrwalać i do głowy wchodzi
Spróbuję. Bardzo fajny pomysł.
Bardzo fajny sposób sprawdzenia swojej wiedzy i poszerzenia.
Dla mnie ok :) Polecam!
Ja dostaję lekcje regularnie, codziennie o 8 rano. Lekcje krótkie, powtórki - zawsze coś się zapamięta :) Polecam.
Lekcje są bardzo ciekawe, uczenie się jest miłe. Chciałabym skorzystać z tej formy nauki innego języka, np. hiszpańskiego. Czy jest taka platforma?
Lekcje regularne, można samemu wracać do lekcji poprzednich. Dla mnie ok, tylko muszę poprosić o wyższy poziom nauki, polecam dla leniuszków :D
Czy ktoś się już uczy? Chciałabym się dowiedzieć, czy to rzetelna firma? Ja :) Jest dobrze.
Odbyłam lekcję próbną. Zaznaczyłam, że jestem jakby na początku, ale ciut za łatwy był poziom. Chętnie zobaczę co jest dalej, bo ta lekcja jest zabawna i fajna. Bardzo fajny pomysł. :D
Ja już mam Englibot! Jestem zadowolona, 50zł za miesiąc to nie majatek, a nauka nie idzie w las.
Mam już trzecią lekcję, taki system bardzo mi odpowiada. Mam wrażenie, że już coś trzeba umieć, ale też jest opcja dla zaczynających od zera (do potwierdzenia), polecam, Danka
Przeszłam pierwszą lekcję na poziomie `już coś potrafię` i przyznaję, że jestem miło zaskoczona :) Z ciekawością przysiądę do tej aplikacji :)
Wiem, że znajomość obcego języka jest niesamowita, poprawa własnego samopoczucia! Początki mogą być trudne, a potem tylko satysfakcja! Dziś młodzi mają duże możliwości a człowiek bez znajomości języków obcych (przynajmniej jednego) jest kalectwem!

Odbierz swoją darmową lekcję próbną i dołącz do setek zadowolonych Użytkowników Englibota!

Rozpoczynam naukę