Angielski przez Facebooka - Englibot

Naucz się angielskiego na Facebooku

  • Tylko 10 minut dziennie!
  • Nauka przyjemna jak rozmowa z przyjacielem
  • W dowolnym miejscu i czasie
  • Nieustanna motywacja do nauki!
Rozpocznij naukę teraz!

Dlaczego warto nauczyć się angielskiego?

Praca i zarobki

Angielski to podstawowy język biznesu. Znając go, znacznie zwiększasz swoje szanse na znalezienie lepszej pracy, podwyżkę albo awans.

Sprawny rozum

Nauka języków jest ćwiczeniem dla Twojego mózgu takim samym jak wizyty na siłowni dla Twoich mięśni. Ucząc się (niezależnie od wieku!) dbasz o to, by Twój mózg był w najlepszej formie jednocześnie opóźniając rozwój chorób ograniczających sprawność umysłową.

Swoboda komunikacji

Angielski to najbardziej uniwersalny język na świecie. Nie tylko jest językiem urzędowym w wielu krajach - to także najpopularniejszy język obcy na całym świecie. Znając go bez problemu dogadasz się w podróży czy z turystami.

Dlaczego najlepiej uczyć się z Englibot?

Krótkie ale regularne lekcje

W nauce języka najważniejsza jest systematyczność. Jednocześnie w dzisiejszych czasach wszystkim nam jest ciężko znaleźć potrzebny na nią czas.

Wiedząc o tym, opracowaliśmy metodę Englibot tak, by opierała się o krótkie, ale regularne lekcje. Wykonanie każdej z nich nie zajmie Ci więcej niż 10 minut cennego czasu. Z drugiej strony, codziennie wyślemy Ci kolejną lekcję (przez Facebooka, z którego i tak korzystasz), dzięki czemu nie zapomisz o regularnej nauce

Co więcej, większość z nas nie potrafi skupić się na jednej czynności przez dłuższy czas. 5 lekcji po 10 minut w pełnym skupieniu będzie dużo bardziej efektywne niż jedne 90 minutowe zajęcia!

Bez wychodzenia z domu

Aby uczyć się z Englibot nie potrzebujesz nic poza telefonem, komputerem albo tabletem i kontem na Facebooku. Nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji, korzystać z papierowych podręczników ani płyt CD.

Z Englibot możesz uczyć się w dowolnym miejscu: stojąc w kolejce, jadąc autobusem, a przede wszystkim możesz uczyć się w domu i nie musisz nigdzie wychodzić. Nauka w wannie albo na toalecie? Z Englibot to możliwe!

Dzięki temu ucząc się z Englibot oszczędzasz mnóstwo czasu na dojazdy, a naukę bez problemu wpasujesz w swój codzienny grafik!

Najwyższa jakość

Tworząc Englibot cały czas skupialiśmy się na jednym, najważniejszym celu: aby nasza metoda pozwoliła opanować język angielski tak szybko, jak to możliwe (i to niezależnie od wieku uczącego się!). Prosta, przyjemna i wygodna nauka to oczywiście bardzo ważne aspekty. Nic jednak po nich, jeśli taka forma nauki nie dawałaby efektów.

Nad metodą Englibot pracował zespół doświadczonych specjalistów: lingwistów, pedagogów, grafików i programistów. Wszystkie lekcje były wielokrotnie sprawdzane i testowane. To wszystko po to, aby każdy mógł nauczyć się angielskiego z Englibot szybko i bez wysiłku!

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Wystarczy, że klikniesz w przycisk "Rozpocznij naukę" a na własnej skórze przekonasz się, jak prosta, ale skuteczna jest nauka z Englibot!

Jeżeli...

...to koniecznie musisz spróbować nauki przez Facebooka z Englibot!

Rozpocznij naukę teraz

Darmowa lekcja próbna

Jak to działa?

1. Kliknij w przycisk "Rozpocznij naukę" i przejdź do Facebooka

Zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na udostępnienie danych naszej aplikacji. Jako, że nauka odbywa się całkowicie przez Facebooka ten krok jest konieczny :) Nie musisz się niczego obawiać: jedyne dane, jakie otrzymamy to Twoje imię, nazwisko i płeć. I nikomu ich nigdy nie udostępnimy.

Gdy zobaczysz taki komunikat, jak na obrazie powyżej, kliknij w przycisk "Zaczynam"

Rozpocznij naukę

2. Odpowiedz na kilka pytań

Zapytamy Cię o poziom Twojej obecnej znajomości angielskiego oraz kilka innych rzeczy, które pozwolą nam lepiej dopasować do Ciebię naukę.

3. Codziennie otrzymasz nową, interesującą lekcję wprost do Twojej skrzynki

5 razy w ciągu każdego tygodnia otrzymasz od nas kolejne lekcje. Zawsze rano wyślemy Ci wiadomość na Facebooku z informacją o nowej lekcji i przyciskiem, ktrórego wciśnięcie spowoduje rozpoczęcie jej.

Lekcję możesz zacząć w dowolnym momencie aż do kolejnego dnia (bo wtedy otrzymasz już kolejną!). Wystarczy, że wciśniesz przycisk, gdy tylko będziesz gotowy!

Każda lekcja jest nieco inna, składa się z innych zadań i ćwiczeń, ale wszystkie układają się w jedną całość - tak by bez problemu można było opanować język angielski :)

W czasie każdej lekcji otrzymasz wszystkie potrzebne materiały oraz zestaw różnych ćwiczeń, które pozwolą utrwalić nową wiedzę w pamięci.

Podczas nauki natrafisz na takie elementy jak:

  • Nagrania lektorów uczące prawidłowej wymowy
  • Dialogi dźwiękowe i filmowe
  • Obrazy ułatwiające zapamiętywanie słówek i wyrażeń poprzez skojarzenia wizualne
  • Pytania wielokrotnego wyboru (np. uzupełnianie brakujących słów w zdaniach)
  • Ćwiczenia utrwalające pisownię
  • I wiele, wiele innych!

W Englibot nie znajdziesz nudnych, suchych reguł gramatycznych ani dziesiątek słówek, które trzeba zapamiętać w ciągu jednego dnia.

Nauka polega na poznawaniu zdań i wyrażeń, takich jakie są używane w życiu codziennym, a następnie na utrwaleniu ich w pamięci dzięki prostym ćwiczeniom i potwórzeniom.

Dzięki temu nauczysz się tego, co w znajomości języka jest najważniejsze - po prostu będziesz umiał się dogadać z innymi ludźmi. Sam zobaczysz, jak z każdą kolejną lekcją zanika bariera mówienia w języku angielskim!

4. Co jakiś czas sprawdzimy Twoje postępy

Nie bój się, to nie będą żadne stresujące egzaminy :) Niektóre z lekcji, które otrzymasz, nie będą zawierały nowego materiału, a jedynie sprawdzały, na ile dobrze opanowałeś to, co było na wcześniejszych.

Testy są proste, a dzięki nim będziesz widzieć na własne oczy, że robisz postępy w znajomości angielskiego!

Cennik

Abonament miesięczny
49,90 zł/mc

Niska miesięczna opłata

Automatyczne odnowienie każdego miesiąca

Możliwość anulowania w dowolnym momencie

Płatność tylko kartą kredytową lub debetową

Rozpocznij naukę angielskiego

Darmowa lekcja próbna

Opłata jednorazowa
499 zł

Jednorazowa płatność

Dożywotni dostęp do kursu

Zwraca się już po 10 miesiącach nauki!

Wiele metod płatności, w tym karty i przelewy

Rozpocznij naukę angielskiego

Darmowa lekcja próbna

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Możesz też skontaktować się z nami drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres: [email protected] lub bezpośrednio w Messengerze - wybierając z menu głównego opcję "Obsługa Klienta".

Z uwagi na to, iż Englibot jest usługą wyłącznie internetową nie oferujemy kontaktu telefonicznego.